Zapisy na sezon weselny 2023 w Hotelu Ossowski!

29.06.2022

Szukasz idealnego miejsca na weselną imprezę? Zapraszamy do rezerwacji terminów weselnych na rok 2023 w naszym hotelu! Nasi Goście potwierdzają! Hotel Ossowski to najlepszy obiekt na wesele w okolicach Poznania, Swarzędza i w samej Kobylnicy!

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę? Po pierwsze, mamy ogromne, ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji wesel, imprez weselnych i spotkań okolicznościowych. Po drugie, mamy doskonałe zaplecze, gotowe na przyjęcie naprawdę różnej liczby Gości weselnych! Po trzecie - nasza obsługa zrobi wszystko, aby wesele było niezapomniane, perfekcyjne i jedyne w swoim rodzaju! Po czwarte, wystarczy przeczytać garść opinii z naszej wizytówki Google, aby zweryfikować, że znamy się na organizacji wesel! :)

Sezon weselny 2023 w naszym hotelu!

Do zaproponowania mamy wiele, od prześlicznych sal różnej wielkości, możemy zaproponować:

Kameralną salę - w sam raz na organizację imprezy weselnej do 30 osób.

Nieco większą, salę bankietową - idealną na wesele do 40 osób.

Całkiem dużą salę kremową - polecaną na wesela do 60 osób.

No i na koniec, nasza perełka, czyli sala balowa - perfekcyjne miejsce na wesela do 120 osób. Nasi Goście czują się w niej, jak w bajce!

Doskonałe menu, oparte na świeżych, sezonowych produktach - co roku słyszymy i czytamy ogrom świetnych opinii na temat przygotowanych propozycji weselnych. Nasi kucharze zawsze dokładają wszelkich starań, aby przygotowane propozycje były autorskie, niepowtarzalne, pełne smaków i aromatów. Możemy z pełną odpowiedzialnością pochwalić się, że nasze weselne menu, to propozycja doceniana w dalszej i bliższej okolicy!

Nie zdradzimy wszystkich szczegółów, ale na najmłodszych Gości czeka plac zabaw, na nieco starszych piękne ogródki, tuż obok 150 letniego lasu sosnowego, a dla pary młodej - mamy gratis od nas, czyli pokój dla nowożeńców!

Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie Wesela, serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji dogodnych terminów na rok 2023! Na stronie znajduje się również szczegółowa oferta weselna na przyszły rok!