O nas

Kilka słów o nas

Hotel Ossowski to 3-gwiazdkowy komfortowy obiekt, położony na skraju puszczy, w otoczeniu 150-letniego lasu sosnowego. Kojąca zieleń drzew, ogród pełen krzewów i kwiatów oraz zadbane soczysto-zielone trawniki są idealnym miejscem do wypoczynku po dniu pełnym pracy i wrażeń.

Hotel położony jest w Kobylnicy przy drodze wojewódzkiej nr 194, na Szlaku Piastowskim, w odległości zaledwie 12 km od Centrum Poznania oraz 4 km od Swarzędza. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że nasz hotel jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla gości biznesowych, konferencyjnych jak i turystów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: 140 miejsc noclegowych w 71 komfortowych, klimatyzowanych pokojach, przestronną klimatyzowaną restaurację oraz trzy niezależne nowoczesne sale bankietowe. Dysponujemy również dogodnym monitorowanym parkingiem na ponad 100 samochodów

Nasz obiekt jest miejscem, które idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, uroczystości rodzinnych, bankietów, bali, imprez firmowych, a także szkoleń i konferencji.

Oferujemy Państwu komfortowe warunki pobytu oraz profesjonalne przygotowanie i obsługę imprez w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych i biznesowych! Nasz hotel oferuje m.in.:

 

Bez względu na liczbę dni spędzanych przez gości w naszym hotelu, zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji różnych eventów i rezerwacji pokoju lub apartamentu.

16423729596982 202112131206170.Garden 7

Dla najmłodszych gości

Przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, karuzelą i bujakiem a także placem wysypanym drobnym piaskiem. W restauracji dla naszych najmłodszych gości mamy specjalne menu, krzesełka do karmienia oraz kącik z zabawkami, kolorowankami i kredkami.

Restauracja

Tradycyjna kuchnia z nowoczesnymi akcentami, eleganckie przestronne wnętrze, miła obsługa to tylko nieliczne atuty naszej restauracji. Zasmakuj się w naszych potrawach i ciesz się błogim spokojem wśród zieleni otaczającego nas lasu.

Zapraszamy!

16423732972442 202112131206500.restauracja 5

Zobacz również: