Spotkania i imprezy firmowe

Impreza firmowa

 

Organizacja firmowej imprezy to niemałe przedsięwzięcie. Nierzadko oprócz sali restauracyjnej, zachodzi również konieczność zakwaterowania gości. To m.in. z tego powodu na różne imprezy i spotkania integracyjne wynajmuje się sale konferencyjne w hotelach. Jeżeli interesuje Cię organizacja firmowego spotkania, balu czy luźnej imprezy integracyjnej – koniecznie sprawdź, co oferuje nasz Hotel Ossowski koło Poznania!

Wigilia firmowa

Bardzo często zarówno duże korporacje czy małe przedsiębiorstwa, co roku organizują dla swoich pracowników i zaproszonych gości Wigilię firmową. Tego rodzaju event firmowy powinien przebiegać w rodzinnej i życzliwej atmosferze, a właśnie taki klimat zapewnia Hotel Ossowski blisko Poznania. Oferujemy nie tylko smaczne potrawy w naszej restauracji, ale również profesjonalną obsługę i pomoc w organizacji firmowej Wigilii. Jednocześnie nasi goście mogą dokonać rezerwacji pokoju, tak aby po spotkaniu móc się odświeżyć lub odpocząć przed powrotem do domu.

Spotkanie biznesowe

Hotel Ossowski w Poznaniu zaprasza zarówno duże, jak i małe firmy, które szukają miejsca do organizacji spotkań biznesowych. Obsługujemy typowe eventy firmowe, takie jak bale noworoczne czy jubileusze pracowników. Nasi goście mogą liczyć na smaczny poczęstunek w naszej restauracji, a także wyjątkowy, biznesowy klimat. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w organizacji każdego wydarzenia!Profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia i dbałość o każdy szczegół jest gwarancją udanych spotkań i imprez.

 

Zorganizujemy dla Państwa: kameralne spotkania biznesowe bale i imprezy firmowe do 120 osób

wigilie i spotkania noworoczne, imprezy jubileuszowe połączone z atrakcjami.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Radosław Stromczyński
Kierownik Recepcji i działu marketingu
tel. 881 507 193
marketing@hotel-ossowski.com.pl

 

Zobacz również: