Restauracja

O restauracji

Hotel Ossowski to jedna z najlepiej ocenianych restauracji pod Poznaniem. Nasi goście cenią sobie świeżość, dań, nieszablonowe podejście do sztuki kulinarnej i obsługę, dzięki której mogą czuć się u nas jak w domu!

Jesteśmy idealnym miejscem dla tych, którzy chcą dobrze i zdrowo zjeść mając pewność, że dostają tylko naturalne i zdrowe produkty. Nasze posiłki tworzymy z pasją i zaangażowaniem, bo wierzymy, że wysiłek i serce włożone w przygotowywanie potraw dla naszych Gości sprawią, że zechcą do nas wracać.

Dokładamy wszelkich starań, aby pozytywnie zaskakiwać naszych Gości i jesteśmy dumni, że nasza restauracja jest miejscem tak cenionym w Kobylnicy, Swarzędzu, bliższych i dalszych okolicach. Dziękujemy za okazane zaufanie i wierzymy, że naszą pracą i zaangażowaniem stworzyliśmy miejsce, do którego chce się wracać!

Restauracja w hotelu Ossowski to doskonały wybór potraw zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć w naszym menu dokładnie to, czego potrzebuje. W naszej restauracji czekają na Państwa również zdrowe, świeże sałatki oraz zimne i gorące przekąski. W swojej ofercie mamy również pyszne desery oraz duży wybór win i alkoholi.

Zapraszamy do naszej restauracji rodziny z dziećmi. Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw, na rodziców tych zupełnie malutkich pociech przygotowaliśmy miejsce, gdzie czeka na nich wygodny przewijak.

Godziny otwarcia restauracji:

Poniedziałek-czwartek od 12:00 do 22:00*
Piątek-sobota-niedziela od 12:00 do 20:00*

Zamówienia na potrawy przyjmuje na godzinę przed zamknięciem.

*Godziny zamknięcia restauracji mogą ulec zmianie.
Z uwagi na przyjęcia i rezerwacje sali w weekendy prosimy o wcześniejszy kontakt.
Tel. restauracja: 618 158 240

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWĄ KARTĄ MENU:

https://www.traditionrolex.com/48

Nasza restauracja to najjaśniejszy punkt kulinarny Kobylnicy i Swarzędza, gwarantujemy wysoką jakość oferowanych dań oraz autorskie przepisy oparte na lokalnych produktach. Dbamy o podniebienia naszych Gości, bo wiemy, że dobra kuchnia potrafi skutecznie umilić dzień i wprowadzić w dobry nastrój!

Zobacz również: