Catering na przyjęcia domowe i dla firm

Catering Poznań – dla firm i osób indywidualnych

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy cateringowej na terenie Poznania, która przygotuje smaczne dania na przyjęcie w domu lub w firmie to z pewnością warto wziąć pod uwagę nasz Hotel Ossowski!

Jeśli organizujecie przyjęcie w domu lub w firmie i chcielibyście swoich gości poczęstować smacznymi daniami to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dań na wynos.

Pyszne dania przyrządzone z wysokiej jakości produktów z naszej restauracji prosto na Wasz stół to wygoda i oszczędność czasu ‼️
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cateringu na wynos na rok 2023 😋

 

Catering koło Poznania – zawsze smaczny i elegancki!

Skorzystanie z usługi cateringu zapewnia nie tylko większą swobodę podczas organizacji imprez w domu czy w firmie, ale również pozwala zaoszczędzić sporo niepotrzebnych nerwów związanych z przygotowaniem jedzenia. Opcja cateringu jest chętnie wybierana podczas organizacji większych imprez w gronie rodzinnym i spotkań firmowych. Za cateringiem przemawia przede wszystkim wygoda, a dodatkowo organizatorzy przyjęć mogą poświęcić więcej czasu na przygotowanie innych elementów wydarzenia, np. wystroju.

Działamy na rynku już wiele lat i doskonale znamy potrzeby cateringowe dużych i małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. 

Z oferty cateringu mogą skorzystać również jednostki samorządowe czy placówki publiczne, takie jak domy kultury. Zawsze dbamy o każdy detal przygotowywanego jedzenia i przykładamy uwagę nie tylko na smak potraw, ale również sposób ich podania. Dzięki temu catering świadczony przez nasz Hotel Ossowski słynie zarówno ze starannie przyrządzonych dań, jak i eleganckiej formy ich podania.

Zapraszamy do nas wszystkie osoby zainteresowane usługami cateringowymi w okolicach Poznania!

Wystarczy wybrać dania z poniższej oferty i skontaktować się z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą cateringu na wynos.

Wszystkie dania podajemy w estetycznych naczyniach jednorazowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Oferta nie obowiązuje w okresie świąt wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz w okresie komunijnym.

Zobacz również: